En İyi Askeri Bot Hangisidir ? – Yds Bot Nasıldır?

Türk Silahlı Kuvvetleri Komutanlıklarına bağlı personellerinin icra etmiş oldukları zorlu görevlerden daha başarılı sonuçlar almaları için en iyi teçhizat ürünlerini kullanmaya başladı. Son zamanlarda askeri alanlarda yapılan yatırımlar dahilinde personellerin 4 mevsim boyunca en iyi sonuçları sergilemeleri adına yüksek kalitede ürünler kullanılmaktadır. En iyi askeri bot yazımızın devamında…

Türk silahlı Kuvvetleri silah alanlarında yerli üretimlerle büyük başarılar kayıt ederken, askeri personellerinde görevlerini sorunsuzca icra etmeleri adına son teknolojiyle donatmaktadır. Zorlu şartlarda mevsim farkı olmadan yaz kış dağlarda ve obalarda yürüyen vatan evlatları için TSK YDS ile yaptığı anlaşmada en iyi askeri botların üretilmesi adına çalışmalar başlattığını bildirdi. Botların daha kullanışlı hale gelmesi personeller tarafından ilgiyle karşılanırken belli markaların üretmiş olduğu bot modelleri halk tarafından da kullanılmaya başlandı.

En İyi Askeri Bot

Türk Silahlı Kuvvetleri bünyesinde yer alan personellerin askeri bot üretimini gerçekleştiren YDS firması son anlaşmayla birlikte hem operasyon alanlarında hem de eğitim sırasında kullanılabilecek profesyonel askeri bot üretimine başladı. Tamamen yerlileşen şanlı ordu giyimden silaha kadar Türk ibaresi taşıyan ürünler kullanmaya devam ediyor. En iyi askeri bot olarak bilinen YDS yeni üretimlerin göze çarpan özellikleriyse de daha fazla hareket kabiliyetine sahip olmasıdır. Eski askeri botlardan 300 gram hafif olan botlar aynı zamanda sıklıkla yaşanan ayak vurmaları, ayak bileği kavramama gibi durumlarında önüne geçmiş bulunuyor. Türkiye’nin bitki örtüsüne ve Türk Silahlı Kuvvetlerin kamuflaj renklerine uygun şekilde üretimleri gerçekleşen YDS en iyi askeri botları su geçirmeyip yeni teknolojiyle geliştirilen taban parçalarını kullanmaktadır.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Bot Kullanımı Neden Bu Kadar Önemli ?

Kara Kuvvetleri Komutanlığına bağlı personeller görevleri gereğince dağlarda veya farklı zorlu şartlar altında çalışmalarını yürütmektedirler. Sırtlarında taşımış oldukları sırt çantası ve içerisinde silah ekipmanlarının bulunduğu teçhizat ürünleri oldukça yüklü ağırlıklar yaşatmaktadır. Bu yüzden ayaklarda çok ciddi sorunların ortaya çıkmasına sebebiyet doğurmaktadır. TSK bunun önüne geçebilmek adına Ar-Ge faaliyetlerini etkin şekilde yürüterek personellerin rahatça görevlerini yerine getirebilecek en iyi özelliklere sahip bot özelliklerini tamamladı. Dünya genelinde pek çok orduya ayakkabı tedarik işlemlerini üstlenen YDS firmasıyla anlaşma sağlanarak seri üretim için anlaşmalar sağlanmış bulunuyor.

Son Teknolojiyle Üretildi.

En iyi askeri bot unvanını taşıyan yeni TSK askeri botları son teknolojik yapıyla tasarlandı. İkmal Maliye Okulu Muharebe Laboratuvarında yaklaşık 3 senelik çalışmalar içerisinde tasarımı tamamlanan yeni YDS botları terlemeyi önler, oluşacak olan bakterilere karşı anti bakteriyel özelliğini devreye sokarak ayakları temiz tutmaktadır. Aynı şekilde mevsim değişikliklerine de uyum sağlayabilen en iyi askeri bot TSK bünyesinde hizmet sağlamakta olan personellere yüksek icralarda hizmet sağlamaktadır. İç konforuna önem verildiği kadarda dış kaplaması da nanoteknolojiyle üretilmiştir. Yani kısacası yaz kış demeden her türlü koşulda kullanılabilecek boyut taşıyacaktır. Yds botları incelemek isterseniz buraya tıklayın.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Admin

Selamlar sizler için bloğumda faydalı yazılar paylaşıyorum.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol